Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені пояснили, чому вставати рано корисно для здоров’я

Згідно з останнім дослідженням вчених, ранні підйоми можуть допомогти в позбавленні від багатьох проблем зі здоров’ям.
У випробуванні взяли участь близько тисячі осіб, які відповіли на запитання про час пробудження і стан здоров’я, повідомляє "Народна Правда” з посиланням на 7mednews.
Виявилося, що 13 відсотків опитаних навіть у вихідні дні прокидалися близько сьомої ранку. 6 відсотків вважали за краще прокидатися о 9 ранку.
 
З’ясувалося, що люди, які встають раніше, більш здорові. Вони регулярно харчуються, в тому числі снідають, що дуже важливо, вважають за краще займатися фізичними видами діяльності, не сидіти на місці.
А ось ті учасники дослідження, які звикли довго спати, не могли похвалитися такими ж результатами. Денний сон, як правило, не впливає на розум, здоров’я і стан задоволеності своїм життям.
Нагадаємо,  раніше вчені розповіли, чим загрожує хронічне недосипання. Воно робить нас дратівливими і неуважними, але крім цього воно негативно впливає на сексуальне життя і пам’ять, стан здоров’я і зовнішній вигляд.
Більшість з нас думають про безсоння як про нічну проблему, але насправді це проблема, яка зачіпає організм 24 години на добу. З безсонням мозок подібний до вимикача світла, який застряг в положенні "включено”.
Також раніше вчені прийшли до дивного висновку – вилікувати людину від впливу депресії можна за допомогою позбавлення її сну, частково або повністю.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.