Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Лікарі назвали найшкідливші звички вранці
Фахівці в області харчування і сну розповіли про тих ранкових ритуалах, які супроводжують життя багатьох людей, - і при цьому підривають їм здоров'я, передає Ukr.Media. Своєю думкою з цього приводу поділилися лікар-дієтолог Марина Копитько і лікар-сомнолог Олена Гаврилова.

Зокрема, дієтолог Марина Копитько назвала абсолютно не корисною ранкову звичку пити каву. Особливо вона шкідлива для тих, хто п'є каву на голодний шлунок. Експерт пояснила, що кофеїн у цьому разі надмірно стимулює кишечник, що може призвести до збою в обміні речовин. Пити каву, на думку лікаря, слід вдень близько 16 годин, коли відбувається зміна біоритмів. Також, вважає дієтолог, не варто пропускати сніданок або з'їдати щось дуже легке – така звичка викликає ранній голод і схильність до постійних перекусу.

Крім цього, треба уникати вранці сухих сніданків: після них підвищуються показники рівня цукру в крові, що негативно впливає на метаболізм і спонукає протягом дня хотіти щось солодке. Але що категорично не потрібно вживати вранці – це енергетики, зазначає фахівець: штучне збудження нервової системи призведе до погіршення самопочуття через якийсь час.

У свою чергу сомнолог Олена Гаврилова порадила не ставити сигналом будильника різких і голосних мелодій і не захоплюватися інтенсивними фізичними вправами, а також відмовитися від звички підніматися з ліжка різким ривком або вскакиванием.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.