Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Депутати Виноградівського Єдиного Центра ігнорують потреби своїх виборців

 

Депутати Виноградівського Єдиного Центра ігнорують потреби своїх виборців

 


На минулому тижні у Виноградові проходила сесія районної ради на якій розглядалися зміни до бюджету району та розподіл субвенції. 

В змінах бюджету, йшлося окрім ремонту доріг, ліквідації наслідків градобою, будівництва соціальних об’єктів, передбачене фінансування на зарплату медикам, освітянам, працівникам сільських рад. 

Цікавив в цьому питанні виявилася позиція деяких депутатів від партії Єдиний Центр. Наприклад депутат Гвоздьо Володимир Михайлович,який проживає в селі Підвиноградів утримався від голосування. Не дивлячись на те, що його село отримало 160 тисяч гривень на ремонт вулиці Української, близько 150 тисяч на Будинок культури та більше 150-ти тисяч на дитячий садочок села.

Виходить депутати Виноградівського Єдиного Центра, ігнорують потреби своїх виборців та підкоряються чисто політичними амбіціями керівництва фракції, якій будучи в опозиції чим гірше жити людям тим краще. 

Думаємо виборцям варто знати своїх "хероів", які з року в рік на виборах навчилися їм вішати на вуха "лапшу" та обіцяти "манну небесну". 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.