Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Москаль запевнив, що гроші на дофінансування і запуск хоспісу у Виноградові будуть

 

Москаль запевнив, що гроші на дофінансування і запуск хоспісу у Виноградові будуть

 

У четвер, 27 жовтня, у рамках робочого візиту у Виноградові побував голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Головна мета – проінспектувати хід робіт на будівництві хоспісу, що вже встигло стати скандальним. З головою краю зустрілися також керівники району, директор Закарпатського центру паліативної допомоги, директор Агенції місцевого розвитку Виноградівщини та обласні депутати від Виноградова та району.

За словами Артура Шерегі, директора КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини», проект реалізований на 90% і на введення його в експлуатацію необхідно всього місяць. Натомість ще потрібні кошти для закупівлі обладнання для закладу, а саме 2,5 мільйони, щоб запустити заклад у роботу.

Керівник краю запевнив, що кошти будуть, але потрібне рішення сесії. Натомість до того, рекомендував відкрити тендери, аби встигнути освоїти кошти і оплатити всі роботи до кінця року.

«Завтра (28 жовтня – ред.) засідатиме бюджетна комісія і це питання одразу піде на сесію», - запевнив присутніх Геннадій Москаль.

Голова ОДА також зауважив, що питання дофінансування хоспісу буде першочерговим на найближчій сесії обласної ради, адже заклад такого рівня буде єдиним у країні.

«Ми мусимо його добудувати і запустити, бо це єдиний у країні хоспіс такого рівня. Не відділення окреме, а повноцінний заклад», - сказав очільник Закарпаття.
 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.