Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Виноградівські депутати можуть заборонити проїзд транзитних фур через місто / ВІДЕО

Виноградівські депутати можуть заборонити проїзд транзитних фур через місто / ВІДЕО

 

Відповідна заборона була озвучена у зверненні до керівництва області й служби автомобільних доріг краю, яке на сьогоднішньому засіданні одностайно прийняла сесія Виноградівської міської ради.

Міська частина доріг, через які великовагові вантажні машини їдуть до кордонів з Угорщиною та Румунією, зазначається в документі, капітально не ремонтувалися більше 40 років. Крім руйнувань шляхового полотна, фури створюють загрозу пошкодження магістральних газопроводів і водогонів, що прокладені обочинами вулиць. А ще вібрації при їх проїзді через вибоїни завдають шкоди будинкам громадян.

Депутати зажадали від керівництва області й дорожньої служби вжити невідкладних заходів щодо ремонту доріг міста та зняття обмеження на проїзд великовагових автомобілів через Берегівський район.

В іншому зверненні, прийнятому на сесії, виноградівські депутати закликали голову Верховної Ради А.Парубія та прем’єр-міністра України В.Гройсмана шляхом конструктивного діалогу вирішити питання торгової блокади ОРДЛО, яка може стати «джерелом внутрішнього конфлікту всередині країни».

Дивіться у ВІДЕО.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.