Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Виноградівщині рятувальники провели відпрацювання в селі Букове

27 лютого 2017 р. працівниками Виноградівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області було проведено відпрацювання населеного пункту Виноградівщини – с. Букове.

В ході відпрацювання завітали до дитячого садочка Букового, де з працівниками провели нараду по співпраці у вихованні у діточок цього закладу поведінці з вогнем і попередження виникнення пожеж по причині дитячих пустощей з вогнем, так як щороку саме в цьому селі фіксуються випадки пожеж по даній причині. Домовилися в найближчий час провести захід на дану тематику, так як на сьогоднішній день садочок діти не відвідують із-за ремонтних робіт. Також відвідали загально-освітню школу Букового, де виступили перед учнями з висвітленням основних причин виникнення пожеж та правил поведінки у разі виявлення пожежі та провели профорієнтаційну роботу.

Так як настала сприятлива погода для проведення огородніх робіт, мешканцям села в усних бесідах довели правила дій у разі виявлення вибухонебезпечних робіт, а також про спалювання минулорічної сухої трави на присадибних ділянках та у безпосередній близькості з лісовими масивами, якими оточено село.

Тож, дотримуючись нескладних правил, сподіваємось, що Букове стане безпечним для життєдіяльності мешканців цього чудового села,повідомляє Виноградівський РВ  УДСНС України у Закарпатській області.

На Виноградівщині рятувальники провели відпрацювання в селі Букове

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.