Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Ми шануємо їхній героїзм і віддаємо їм належну шану

Ми шануємо їхній героїзм і віддаємо їм належну шану15 лютого у Виноградові, на площі Миру, біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам  відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 28-ої річниці виводу радянських військ з Афганістану, в якому взяли участь представники місцевої влади, воїни-афганці, воїни-учасники АТО, ветерани війни і праці, військовослужбовці, представники райвійськкомату, громадських організацій, трудових колективів та учнівська молодь.
В своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, зокрема, зазначила:
– Імена тих, хто не повернувся і загинув у тій війні, назавжди викарбувані на цьому камені. І сьогодні ми віддаємо їм шану. Натомість ті, які повернулися з війни, потребували і зараз потребують особливої уваги від держави. Сьогодні, на жаль, у нашій країні важкий час –  сотні наших українців беруть участь в антитерористичній операції. Але ми не повинні забувати й про подвиг воїнів-інтернаціоналістів і віддати їм належну шану. Сьогодні, в пам’ятний для вас день, шановні воїни-інтернаціоналісти, бажаємо вам всім міцного здоров’я, довгих років життя, великої шани людської і божого благословення.
Затим до присутніх на урочистому мітингу  звернулися в.о. Виноградівського міського голови Василь Ціцей та голова районної спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів Олександр Палош.Відтак за активну громадську позицію та участь у військово-патріотичному вихованні молоді і з нагоди 28-ої річниці виводу радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грамотами райдержадміністрації і міської ради, а також медаллю «За заслуги» було нагороджено ряд воїнів-інтернаціоналістів.
Насамкінець учасники урочистостей поклали кошики квітів до пам’ятного знаку  воїнам-інтернаціоналістам. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять воїнів, загиблих під час бойових дій на території інших держав та воїнів, які загинули під час  антитерористичної операції на Сході України.
Ганна КОБАЛЬ
Новини Виноградівщини
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.