Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Боржава підтопила дорогу між Шаланками і Великими Ком’ятами. Проїзд закритий

Боржава підтопила дорогу між Шаланками і Великими Ком’ятами. Проїзд закритийКритична ситуація з льодоходом і паводком в області минула.  О першій годині ночі крига по р.Тиса пройшла на територію Угорщини, рівень води в основних річках області пішов на спад, нових підтоплень дворогосподарств за ніч не зафіксовано.
– Дорога "Мукачево – Рогатин" між Сільцем і Греблею (Іршавський район), яка була заблокована у п'ятницю увечері через перелив р.Іршавка, вільна, – інформує голова ОДА Геннадій Москаль. – У Виноградівському районі р.Боржава в ніч на суботу вийшла з берегів і підтопила частину місцевої дороги між с.Шаланки і Великі Ком'яти. Рух автотранспорту зараз призупинено, однак протягом кількох годин вода піде на спад, і проїзд буде звільнено. По всіх інших дорогах області автомобільний проїзд забезпечений. Проблем із водо-, газо- і енергозабезпеченням немає, всі комунікації працюють у штатному режимі.
Зараз бригади рятувальників відкачують воду з підтоплених протягом п'ятниці дворогосподарств.
Оскільки висота снігу в горах удвічі перевищує норму, у високогірних районах області зберігається висока ймовірність сходження лавин. На найбільш небезпечних ділянках чергують бригади рятувальників.
Протягом учорашнього дня піротехніки обласного управління держслужби з надзвичайних ситуацій та військові 128-ї гірсько-піхотної бригади здійснили 20 підривів льодових заторів, щоб розблокувати хід води в притоках Тиси, Латориці, Боржави та Ужа. Станом на 10 годину ранку затори залишаються на р.Боржава в Іршавському районі, на р.Уж у Дубриничах (Перечинський район), на р.Визниця в Мукачівському районі та на р.Латориця в Мукачеві біля замку "Паланок". У всі місця направлені піротехніки, які у випадку необхідності здійняють підрив льодяних брил.
Учора увечері льодохід у р.Ріка зніс підвісний міст у с.Нижній Бистрий Хустького району. Упродовж кількох годин міст було відновлено силами місцевих селян.
Боржава підтопила дорогу між Шаланками і Великими Ком’ятами. Проїзд закритий
Боржава підтопила дорогу між Шаланками і Великими Ком’ятами. Проїзд закритий
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.